forrest yoga & breathwork retreat med Ilias Kousis

Er du klart til å ta bedre kontroll over nervesystemet ditt og ta klokere beslutninger basert på hvem du virkelig er? Bli med kunnskapsrike og sprudlende Ilias Kousis på dette 4 dagers yoga & breathwork retreatet i mektig vestlandsnatur! Du vil lære å utruste deg selv med praktiske og brukervennlige verktøy som du kan innlemme i det daglige stressende livet. Retreaten tar sikte på å hjelpe deg bedre å forstå svingningene i nervesystemet ditt og hvordan det påvirker kroppen din (dvs. fysisk smerte, skader) og følelsene dine (f.eks. gjenoppbygging etter traumer, panikkanfall). Du vil også få masse tid til å nyte den spektakulære naturen som omgir hotellet. Deilig hotellfrokost, lunsj og treretters middager er inkludert i pakken. Helgens program: 

• Fysisk intense, men likevel kraftig terapeutiske, Forrest Yoga-sekvenser som vil skape harmoni i kroppen din. Tilgjengelig for alle nivåer. 
• Terapeutiske og praktiske hjelpemidler som gir plass til leddene dine og får deg til å føle deg mer rolig i kroppen. 
• Daglig seremoni og Vision Quest, som vil hjelpe deg med å fjerne den interne støyen, rense energifeltet ditt og klargjøre deg for forandring og transformasjon. 
• Breathwork økter som vil hjelpe deg å påvirke ditt autonome nervesystem til å fungere optimalt.

Om Ilias: Ilias er en nivå 5 – Forrest Yoga Guardian håndplukket av Ana Forrest og Jose Calarco. Han er også sertifisert energimedisinsk utøver av dr. Alberto Villoldo (Four Winds Society). I tillegg er han sertifisert Breathwork Coach av YogaBody Teachers College. Han holder til i Oslo, hvor han tilbyr gruppe-, privat- og bedriftsyogaklasser, samt workshops, lærerutdanninger, fordypninger og retreater.

 

– program –

Thursday:

 Check-in from 16:00 

 19:00-20:15 (75 min): Forrest Yoga Class to unwind from long traveling

 20:15-21:15 (1 h): Dinner

 

Friday/Saturday:

 7:00-9:00 (2 hr): Ceremony/Forrest Yoga Morning Intensive and Pranayama

 09:00-10:00 (1 hr): Breakfast

 10:00-13:30 (2,5 hr): Free time (hiking, go down to the fjord, relaxing, reading in the library)

 13:30-14:30 (1 hr): Lunch (you can have it packed if you like)

 14:30-16:00 (1,5 hr): Free time

 16:00-19:00 (3 hr): Talking Circle, Q&A, Breathwork, Vision Quest/Emotional

Processing, Bodywork

 19:00-20:00 (1 hr): 3 Course Dinner

 

Sunday (Departure day):

 7:00-9:00 (2 hr): Ceremony/Forrest Yoga Morning Intensive – Open Practice

 9:00-10:00 (1 hr): Breakfast

– tidspunkt  –

 

Torsdag 29 mai, ettermiddag til søndag morgen 1 juni. 

 

– pakkepris –

 

Pakken inkluderer Yoga Breathwork sessions, overnatting i 3 netter og måltider. 

 Dobbelrom i hovedhuset for 2 personer: kr 15.420,-

Dobbeltrom i Sveitservillaen for 2 personer: kr 12.900,-

2 sengsrom i Sveitservillaen for per person: kr 6.200,-

 

For flere prisalternativer. Se booking. 

FØLG OSS GJERNE

 

 TURTAGRØ HOTEL

6877 Fortun

+47 57 68 08 00

NYHETSBREV